Prof. Dr. Atila KORKMAZ

Prof. Dr. Atila KORKMAZ - Genel Cerrahi - Ankara - Sağlıklı Dünya

http://www.sagliklidunya.com/doktorlar/genel-cerrahi/ankara/prof-dr-atila-korkmazProf. Dr. Atila KORKMAZ; Ankara ilimizde Genel Cerrahi doktoru olarak çalışmaktadır. Prof. Dr. Atila KORKMAZ hakkında bilgi edinmek için sayfasını ziyaret ...


Prof. Dr. Atila KORKMAZ - Ufuk Üniversitesi

http://www2.ufuk.edu.tr/wp-content/uploads/2013/07/atilla-korkmaz.pdfAdı Soyadı: ATİLA KORKMAZ. 2.Doğum Tarihi: 29.03.1952. 3.Unvanı: Profesör Doktor. 4.Öğrenim Durumu: Derece. Alan. Üniversite. Lisans. TIP FAKÜLTESİ.


doktorlarımız - UFUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTES DR. RIDVAN ...

http://www.ufuk-ridvanege.edu.tr/doktorlarimiz.htmlProf.Dr. A.Hikmet SÜER. Doç.Dr. Züleyha KAZAK BENGİSUN. Yrd.Doç.Dr. Perihan ... Prof.Dr. Dikmen ARIBAL (ABD Başkanı). Prof.Dr.Atila KORKMAZ. Doç.


Prof. Dr. Atila Korkmaz - Randevu Al - Doktor Hakkında Bilgiler ...

http://www.eniyihekim.com/atila-korkmaz/genel-cerrahi/cankayaProf. Dr. Atila Korkmaz hakkında bilgi ve randevu almak için tıklayın. Gerçek hastalar tarafından girilmiş 0 adet değerlendirme ile, 2200 hasta tarafından ...


PROF. DR. ATİLLA KORKMAZ Genel Cerrahi Adres ve Telefon ...

http://www.sporlife.net/prof_dr_atilla_korkmaz/doktorlar/32334/AnkaraPROF. DR. ATİLLA KORKMAZ - Merkez / Ankara Adres ve Telefon Bilgilerinin Yer Aldığı Sağlık Sitesi.


Doktor ATİLLA KORKMAZ (Ankara Genel Cerrahi Doktoru Randevu ...

http://www.tr-hastane.com/doktor/11150/atilla-korkmaz-ankara-genel-cerrahi-doktoru.htmlDoktor Prof.Dr. ATİLLA KORKMAZ iletişim bilgileri - Doktor ATİLLA KORKMAZ hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.


Doktor ATİLA KORKMAZ (Ankara Genel Cerrahi ... - Tr-Hastane.Com

http://www.tr-hastane.com/doktor/11179/atila-korkmaz-ankara-genel-cerrahi-doktoru.htmlDoktor Prof.Dr. ATİLA KORKMAZ iletişim bilgileri - Doktor ATİLA KORKMAZ hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.


Sağlık Bakanlığı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 6 ...

http://www.medimagazin.com.tr/clinics/tr-saglik-bakanligi-ankara-numune-egitim-ve-arastirma-hastanesi-6-genel-cerrahi-klinigi-73-0-105.htmlDr. Atilla Korkmaz ... Prof. Dr. Nusret Aras'ın 1983 yılında klinik şefliğine atanması ve 1990 yılında ayrılmasının ardından benim 1992 yılında klinik şefi olmamla ...


Prof.Dr. ATİLA KORKMAZ - Dahiliye (Merkez, Ankara) - Adres ...

http://www.extrabilgi.org/doktor/dahili-bilimler/dahiliye/ankara-merkez/11179/profdr-atila-korkmaz.htmlDahiliye Prof.Dr. ATİLA KORKMAZ, Gmk Bulvari No:74 Maltepe Çankaya Ankara. Ankara haritasına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ankara ilinin Merkez ...


Genel Cerrahi Uzmanı Doç Dr. Atilla Korkmaz - Doktorlar - Ankara ...

http://www.yelp.com.tr/biz/genel-cerrahi-uzmanı-doç-dr-atilla-korkmaz-ankaraGenel Cerrahi Uzmanı Doç Dr. Atilla Korkmaz Ankara adet gerçek kişinin yorumu . Yelp, Ankara şehrinde herşeyin iyi kötü bütün yönlerini öğrenip hakkında ...


Prof.Dr. ATİLA KORKMAZ - TurkiyeDoktorlari.Web.Tr

http://www.turkiyedoktorlari.web.tr/doktor/11179/prof-dr-atila-korkmaz-ankara-merkez-iletisim-bilgileri.htmlProf.Dr. ATİLA KORKMAZ Telefon Numarası, Randevu, Muayene - Doktor ATİLA KORKMAZ hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.


Prof.Dr. Atila Korkmaz Branş: Genel Cerrahi Şehir ... - Sağlık Portalı

http://www.saglikportali.com/uzman/profdr-atila-korkmaz/408060Sağlık Portalına Prof.Dr. Atila Korkmaz hakkında bilgi almak ve soru sormak için tıklayın.0 adet değerlendirme ve 0 soru sorulmuştur.


Prof.Dr. ATİLLA KORKMAZ - TurkiyeDoktorlari.Web.Tr

http://www.turkiyedoktorlari.web.tr/doktor/11150/prof-dr-atilla-korkmaz-ankara-merkez-iletisim-bilgileri.htmlProf.Dr. ATİLLA KORKMAZ Telefon Numarası, Randevu, Muayene - Doktor ATİLLA KORKMAZ hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.


prof. dr. atila korkmaz - ufuk Üniversitesi free pdf download

http://freepdfs.net/prof-dr-atila-korkmaz-ufuk-universitesi/3b071e04613226dd48f2e28c40c1cca1/prof. dr. atila korkmaz - ufuk Üniversitesi free pdf and manual download.


Ayrıntılı Bilgi - Hastaneler.Gen.Tr

http://www.hastaneler.gen.tr/doktor/11179/atila-korkmaz-ankara-genel-cerrahi-doktoru.htmlDoktor Prof.Dr. ATİLA KORKMAZ iletişim bilgileri - Doktor ATİLA KORKMAZ hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.


Prof. Dr. Atila Korkmaz | Ankara'da ki En İyi Genel Cerrahi Doktorları ...

http://www.eniyiler.net/prof--dr--atila-korkmazBu sayfa da neler yapabilirsiniz ? En iyiler sıralaması ziyaretçilerin oyları ve değerlendirmeleri ile belirleniyor. Prof. Dr. Atila Korkmaz daha üst sıralara ...


Prof. Dr. Atila Korkmaz - Genel Cerrahi - Doktorburada.com

http://www.doktorburada.com/doktor/atila-korkmaz-WVmbnbIProf. Dr. Atila Korkmaz - Genel Cerrahi hakkında bilgi alın, hasta yorumlarını okuyun ve dilerseniz tek tıkla ücretsiz randevu alın.


Prof.Dr. ATİLA KORKMAZ

http://www.hocayorumla.com/etiket/Prof.Dr. ATİLA KORKMAZ/ATİLA KORKMAZ. Hocamız hakkında yorum yapmak, mesaj göndermek ve/veya bilgi vermek için üstteki fotoğrafa tıklayınız.


türk cerrahi derneği yönetim kurulu 1. yıl çalışma raporu

http://www.turkcer.org.tr/files/publications/14/852e14180886c9ba2d84c5a52c1aa28d.pdf10 Ara 2009 ... Prof. Dr. Atila Korkmaz. Üye. Ufuk Üniversitesi. Tıp Fakültesi Genel Cerrahi. Anabilim Dalı, Balgat,. Ankara. E-posta: atkorkmaz@isnet.net.tr.


Atila Korkmaz | LinkedIn

https://tr.linkedin.com/pub/atila-korkmaz/65/366/272Atila Korkmaz adlı kullanıcının (Türkiye) LinkedIn'deki profesyonel profilini görüntüleyin. ... Profesör Doktor, Genel Cerrah / Cabinet Privé / Muayenehane.


Atilla Korkmaz (@AtillaKorkmazz) | Twitter

https://twitter.com/atillakorkmazzThe latest Tweets from Atilla Korkmaz (@AtillaKorkmazz). Serbest ... Embed Tweet. Atilla Korkmaz retweeted. Prof.Dr. Haluk Savaş @drhaluksavas Jun 6


T.C. Sağlık Bakanlığı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ...

http://anh.gov.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=587:2010-yll-tp-bayram&catid=1003:hastanemiz-etkinlikleri&Itemid=47512 Mar 2010 ... Dr.Ömer Şensöz, Prof.Dr. Atilla Korkmaz ve klinik şef yardımcıları Uz.Dr. Servet Erbaşı, Op.Dr. Yusuf Işık, Doç.Dr. Oğuzhan Sarıyüce ve Doç.


Atila Korkmaz Ankara

http://www.turkdoktorlar.net/ankara/atila-korkmaz.htmlProf. Dr. Atila Korkmaz. Ankara Genel cerrahi ... Hakkında Yorumlar. Eğer Atila Korkmaz Genel cerrahi doktorunda tedavi görmüş iseniz doktor hakkındaki ...


Prof. Dr. MEHMET ATİLLA AŞKIN - Süleyman Demirel Üniversitesi

http://w3.sdu.edu.tr/personel/01969/prof-dr-mehmet-atilla-askinProf. Dr. MEHMET ATİLLA AŞKIN - Süleyman Demirel Üniversitesi personel sayfası. ... Adı Soyadı, Prof. ..... 5 Korkmaz, Y. R. Gülcan, M.A. Aşkın, A. Mısırlı. 2001.


ATT-DER Edirne - Facebook

https://www.facebook.com/AttDerEdirne/posts/600303010007629Prof.Dr. Ali Coşkun. Prof.Dr. Atila Korkmaz. Prof.Dr. Başar Cander. Prof.Dr. Birsen Kaplan. Prof.Dr. Deniz EVCİK. Prof.Dr. Günhan Erdem. Prof.Dr. İbrahim İkizceli.