Prof. Dr. Şakir TEKİN

Prof. Dr. Şakir TEKİN - Genel Cerrahi - Konya - Sağlıklı Dünya

http://www.sagliklidunya.com/doktorlar/genel-cerrahi/konya/prof-dr-sakir-tekinProf. Dr. Şakir TEKİN; Konya ilimizde Genel Cerrahi doktoru olarak çalışmaktadır. Prof. Dr. Şakir TEKİN hakkında bilgi edinmek için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Doç.Dr. Şakir Tekin - Randevu Al - Doktor Hakkında Bilgiler - Meram

http://www.eniyihekim.com/sakir-tekin/genel-cerrahi/meramDoç.Dr. Şakir Tekin hakkında bilgi ve randevu almak için tıklayın. Gerçek hastalar tarafından girilmiş 0 adet değerlendirme ile, 747 hasta tarafından incelenmiş.


Necmettin Erbakan Üniversitesi - Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü

http://www.konya.edu.tr/cerrahitipbilimleri/anabilim/123907PROF.DR. CELALETTİN VATANSEV. PROF.DR. FARUK ... PROF.DR. MEHMET METİN BELVİRANLI. PROF.DR. ÖMER ... PROF.DR. ŞAKİR TEKİN. DOÇ.DR.


Necmettin Erbakan University - Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü

http://www.konya.edu.tr/en/cerrahitipbilimleri/anabilim/123907PROF.DR. CELALETTİN VATANSEV. PROF.DR. FARUK ... PROF.DR. MEHMET METİN BELVİRANLI. PROF.DR. ÖMER ... PROF.DR. ŞAKİR TEKİN. DOÇ.DR.


Doktor Doç.Dr.Şakir TEKİN - Genel Cerrahi TavsiyeEdiyorum.com

http://www.tavsiyeediyorum.com/doktor_8161_sakir_tekin.htmDr.Şakir TEKİN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!] Eleştiri ( ... TEKİN Tavsiye Yazıları Doç.Dr.Şakir TEKİN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler: ...


Prof. Dr. Şakir Tekin - Bir Doktor Bul

http://www.birdoktorbul.com/doktor/4998/prof-dr-sakir-tekinAdı ve Soyadı, : Şakir Tekin. Bölüm, : Genel Cerrahi. Ünvanı, : Prof. Dr. Şehir, : Konya. Çalıştığı Kurum, : Üniversite Hastanesi. Web Adresi, : ...


Tıp Bayramı coşkuyla kutlandı | Konya Yenigün

http://www.konyayenigun.com/haber/12300/Tip_Bayrami_coskuyla_kutlandi.html15 Mar 2010 ... Dr. Mehmet Erkan Üstün, Prof. Dr. Kerim Kasım Baltacı, Prof. Dr. Ali Acar, Prof. Dr. Şakir Tekin, Prof. Dr. Emre Atabek, Prof. Dr. Esra Atalık, Prof.


Şakir Tekin profil - Türkiye | LinkedIn

http://tr.linkedin.com/pub/dir/Şakir/TekinLinkedIn'de Şakir Tekin adlı profesyonellerin profillerini görüntüleyin. ... Professör ; Daha Önce: Necmettin Erbakan Üniversitesi şirketinde Prof.Dr. Şakir TEKİN.


Bölüm Doktorlarımız - MeramTip : Index

http://www.meramtip.com.tr/cerrahi/genelcerrahidr.phpProf.Dr. Adil KARTAL. Anabilim Dalı Başkanı. Mail Adresi: Dahili Numarası: 6607 ... Prof.Dr. Şakir TEKİN. Öğretim Üyesi. Mail Adresi: Dahili Numarası: 7129.


hastalığımın seyir defteri 15. bölüm - Prof. Dr. Durmuş YILMAZ

http://www.durmusyilmaz.com/icerikoku.asp?ids=310Çocuklarla akşama kadar eğlendik. 13.2.2012:ptesi:Cihangir tahlileri için hastaneye gitti Yaptırmış.şYarın sabah Prof Dr.Şakir Tekin Cihangir'i ameliyat edecek.


Prof.Dr. Şakir Tekin Konya - Sağlık Portalı

http://www.saglikportali.com/uzman/profdr-sakir-tekin/350701Sağlık Portalına Prof.Dr. Şakir Tekin hakkında bilgi almak ve soru sormak için tıklayın.0 adet değerlendirme ve 0 soru sorulmuştur.


Prof. Dr. ŞAKİR ŞAHİN - Süleyman Demirel Üniversitesi

http://w3.sdu.edu.tr/personel/01120/prof-dr-sakir-sahinProf. Dr. ŞAKİR ŞAHİN - Süleyman Demirel Üniversitesi personel sayfası. ... Ana Sayfa; Kişisel; Prof. Dr. ŞAKİR ŞAHİN. KİŞİSEL ..... S. Ozen and İ.Tekin (2007).


Prof. Dr. Şakir TEKİN, Genel Cerrahi Uzmanı, Konya - Doktorsitesi.com

http://www.doktorsitesi.com/konya/genel-cerrahi/prof-dr-sakir-tekin.htmlGenel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şakir TEKİN hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi burada. Tanıyın, danışın, randevu alın.


Prof.Dr. Şakir Tekin - Sağlık Portalı

http://www.saglikportali.com/uzman/profdr-sakir-tekin/350701/puanSağlık Portalına Prof.Dr. Şakir Tekin hakkında bilgi almak ve soru sormak için tıklayın.0 adet değerlendirme ve 0 soru sorulmuştur.


Şakir Tekin | Facebook

https://tr-tr.facebook.com/sakir.tekin.75Şakir Tekin Facebook'ta. Şakir Tekin ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın...


Şakir Tekin - Çok güzel düzenleme,zaten senden başkası...

https://www.facebook.com/dreminersoy/posts/906560382744086Şakir Tekin Prof.Dr. Emin Ersoy · July 5 ·. Çok güzel düzenleme,zaten senden başkası beklenmezdi.Sevgiler Arkadaşım. Like Comment Share ...


Doc.Dr. ŞAKİR TEKİN Genel Cerrahi Adres ve Telefon Bilgileri ...

http://www.sporlife.net/docdr_sakir_tekin/doktorlar/70478/KonyaDr. ŞAKİR TEKİN - Merkez / Konya Adres ve Telefon Bilgilerinin Yer Aldığı Sağlık ... Dr. ŞAKİR TEKİN ile iletişime geçebilirsiniz. ... Prof. Dr. FUAT YÖNDEMLİ ...


Yavuz Tekin vefat etti - Karaisalı Haber

http://www.karaisalihaber.net/?Syf=18&Hbr=747877&/Karaisalının-duayen-siyasetçilerinden-Yavuz-Tekin-Konyada-vefat-ettiSon döneminde de Konya'daki hemşehrimiz Prof. Dr. Şakir Tekin tarafından tedavi ettirildi.. Hocamıza teşekkür eder; Merhuma Allah'tan rahmet dilerizz. Misafir - ...


Akademik Personel - YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

http://www.yyu.edu.tr/akademikbirimler/index.php?bolumid=8&islem=akademikpersonelAKADEMİK PERSONEL. Prof. Dr. Bülent KARAKAŞ · Prof. Dr. Reha SAYDAN · Prof. Dr. Şakir GÖZÜTOK ... Dr. Sevgi Işık EROL · Yrd. Doç. Dr. Tekin AVANER.


Doç.Dr. Şakir Tekin | Konya'daki En iyi Genel Cerrahi Doktorları

http://www.eniyidoktor.net/doc-dr--sakir-tekinDoç.Dr. Şakir Tekin Konya'daki En iyi Genel Cerrahi Doktorları sıralamasında yer alıyor. Doç.Dr. Şakir Tekin Hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.


Kongremizin - TMMOB Gıda Mühendisleri Odası

http://www.gidamo.org.tr/resimler/ekler/4ff75d15fdba0aa_ek.pdfDr.Aziz TEKİN. Pr°f.Dr.Aıi Rıza TEKİN. Prof.Dr.Sakir Doğan TUNCER. Pr0f.Dr. Özıem TURGAY. Prof.Dr.Mahir TURHAN. Prof.Dr.K.Nazan TURHAN. Pr°f.


1 3. "Beyhekim" yerine "Hipokrat" isminin önerildiği iddiası doğru de

https://www.tbmm.gov.tr/tutanaklar/TUTANAK/TBMM/d19/c044/b031/tbmm190440310132.pdfGenel Cerrahi'de Dr. Şakir Tekin Sert (Başhekim Prof. Dr. Ünal Sert'in eşi) olduğu ileri sürülmektedir. 1. Bu iddialar doğru mudur? 2. Sonuçta doğru çıkarsa ne ...


Hacettepe University Faculty of Engineering

http://www.muhfak.hacettepe.edu.tr/eng/__facultyacademicboard.phpProf. Dr. Şakir Şimşek, Professor of Representatives Member, 297 72 39 ... Assoc . Prof. Dr. M.Tekin Yürür, Assoc. Professor of Representatives Member, 297 77 ...


Akademik Personel - Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği ...

http://www.jeomuh.hacettepe.edu.tr/akademik.phpProf.Dr. Şakir Şimşek Tel: +90 (312) 297 77 70. E-posta:ssimsek@hacettepe.edu. tr. Web Sayfası: http://yunus.hacettepe.edu.tr/~ssimsek. Prof.Dr. U. Kağan Tekin


Prof. Dr. Mahmut TEKİN - SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

https://www.selcuk.edu.tr/iktisadi_ve_idari_bilimler/isletme/akademik_personel/bilgi/1936/trAdı Soyadı: PROF.DR. MAHMUT TEKİN. Fakülte Adı: İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER .... Şakir dansık, " Türkiye`deki girişimci profili ", Selçuk Üniversitesi, Sosyal ...