Göğüs büyütme

20 Eyl 2014 ... Krem ve Haplarla Meme Büyütme Uzman Görüşü(Video) · EstetikEditor, 23 Mart ... Göğüs büyütme konusunda bilgisi olanlar yardım edin · papatya_gulu96, 2 ...


Meme Küçültme

Meme küçültme, meme dokusunun fazla gelişmiştir ve büyük göğüs yapıları cerrahi işlem ile meme dokusunu küçültmek mümkündür.


Meme Estetiği

Prof.Dr. Cengiz Açıkel'in uzmanlık alanı olan meme estetiği ve göğüs estetiği operasyonları hakkında geniş bilgi edinmek ve randevu almak için sitemizi.


Kulak Çınlaması

Kulak çınlaması nedir sorusunu KBB Uzmanı Op. Dr. Murat Enöz görüntülü yanıtlıyor.


Vücut Estetiği

Vücut Estetiği ... Boyun Germe Estetiği · vajina-daraltma. Vajina Daraltma · yag- enjeksiyonu · Yağ Enjeksiyonu · genital-bolge-estetigi. Genital Bölge Estetiği.


Boğaz Ağrısı

Boğaz ağrısına ne iyi gelir yazısında boğaz ağrısına iyi gelen çaylar, boğaz ağrısına iyi gelen çorbalar ve boğaz ağrısı nasıl geçer konularında bilgiler.


Karaciğer Nakli

Karaciğer, böbreklerden sonra en fazla transplantasyonu yapılan organdır. Bizim ülkemizde dahil olmak üzere birçok ülkede karaciğer hastalıkları sık görülen ve ...


Böbrek Nakli

Tüm gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de sağlık bakanlığı ilk aşama tedavisi olarak hastalara böbrek nakli konusunda bilgi verilmesini ve her hastanın ...


Uzm. Dr. Halil AKSU

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Halil AKSU hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi burada. Tanıyın, danışın, randevu alın.


Ülser ilerleyen safhalarda mide kanserine dönüşebilir mi?

4 May 2008 ... Ülser ilerleyen safhalarda mide kanserine dönüşebilir mi sorusunu Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. N. Serdar Turhal görüntülü yanıtlıyor.